MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 9838167
nr 983 8167
Fåtölj
Gustaviansk stil
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 28 september 2015
kl 19:41:04
27/9 20:00:11
600 kr
28/9 15:56:25
Emmafåtölj
Stoppad fåtölj i nyrokoko
Den Gustavianska stilen